KONST / Litografier / Färglitografi 13989085
nr 1398 9085
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 148/260,1972. Motivet: 48x39cm, yttermått inklusive ram: 55x47cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 maj 2021
kl 19:44:12
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner